
Dregactie in gracht na verdrinking Oekraïense man
Algemeen 72 keer gelezenGoes – De politie heeft dinsdagochtend opnieuw gezocht in de gracht waar vorige week een 24-jarige Oekraïner verdronk. Het Landelijk Team Onderwaterzoekingen dregde een deel van het water, in verband met het lopende onderzoek naar de dood van de man.
Het slachtoffer werd op 9 augustus gevonden tussen de Oostwal en Oostsingel. Vaststaat dat hij door verdrinking om het leven kwam, maar hoe hij in het water belandde is nog onduidelijk. Donderdag deelde de politie een foto van de man in de hoop op meer informatie.
Waarnaar precies is gezocht en of de actie iets heeft opgeleverd, blijft onbekend. Volgens een woordvoerster is het onderzoek “nog in volle gang” en worden voorlopig geen verdere details gedeeld.




















