Afbeelding
Foto: Politie.nl

Politie onderzoekt diefstallen van laadkabels op de Bevelanden

Algemeen 65 keer gelezen

De Bevelanden - De politie onderzoekt meerdere diefstallen van laadkabels op de Bevelanden. Onder meer in Goes, Heinkenszand en ‘s-Gravenpolder zijn kabels bij laadstations weggenomen.

Volgens de politie zijn op verschillende locaties aangiftes gedaan van gestolen laadkabels. Over de onderzoeken kan de politie op dit moment nog weinig informatie delen.

Een van de gedupeerden heeft camerabeelden openbaar gemaakt van een diefstal bij het laadstation van Traas in ‘s-Gravenpolder. Daar zouden in de nacht van vrijdag op zaterdag rond 02.30 uur twee mannen hebben toegeslagen. Volgens de eigenaar is daarbij niet alleen een laadkabel gestolen, maar ook voor ongeveer 4.000 euro schade aangericht door vernielingen.

De eigenaar heeft via zijn openbare Facebookpagina een beloning van 1.000 euro uitgeloofd voor de gouden tip die leidt naar de daders.

De politie roept mensen die meer weten over de diefstallen op zich te melden. Informatie kan ook anoniem worden doorgegeven via Meld Misdaad Anoniem. Daarnaast vraagt de politie andere gedupeerden om aangifte te doen. Als er geen verdachte bekend is, kan dat ook online.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De Zeelandbrug vanuit een ander perspectief, door Marjan Poot.
Zeelandbrug drie dagen eerder open Algemeen 34 minuten geleden
Afbeelding
Politie onderzoekt diefstallen van laadkabels op de Bevelanden Algemeen 1 uur geleden
V.l.n.r.: initiatiefnemer Willy Verbeek, penningmeester Loek Menheere en vrijwilligers Jan Roza, Marijke Eland, Emmarie Bauer, Jan Stoop en Wout Aartsen.
Van sla tot pepers: Er is weer succesvol geoogst bij Dorpsmoestuin Ovezande Algemeen 4 uur geleden
Afbeelding
Sport en cultuur voor 28 inwoners van Borsele via Volwassenfonds Algemeen 18 uur geleden
Afbeelding
Meer campings dan ooit, vooral kleinschalige plekken in trek Algemeen 21 uur geleden
Afbeelding
Lotgenotencontact voor naasten van verslaafden Algemeen 23 uur geleden