Afbeelding

Sectorhoofd district Zeeland op non-actief vanwege intern onderzoek

Algemeen 203 keer gelezen

Zeeland - Tim de Kraker, districtschef van de politie in Zeeland, is op non-actief gesteld vanwege een intern onderzoek. Dat heeft de politie bevestigd na berichtgeving van Omroep Zeeland.

Waar het interne onderzoek precies betrekking op heeft, wil de politie niet bekendmaken. Ook doet de politie geen uitspraken over hoe lang De Kraker al op non-actief staat. Volgens de politie is het belangrijk dat het onderzoek zorgvuldig wordt uitgevoerd.

De Kraker werd eind 2024 benoemd tot districtschef van de politie in Zeeland. Hij volgde Joost Manusama op, die destijds burgemeester werd van Capelle aan den IJssel.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Oosterschelderegio kiest voor nieuwe aanpak bij Wmo-hulpmiddelen Algemeen 2 uur geleden
Simon Keizer
Simon Keizer komt naar De Koperen Tuin in Goes Algemeen 6 uur geleden
Afbeelding
Steungroep voor Naasten bij Verslaving in Goes Algemeen 7 uur geleden
Afbeelding
Kerncentrales? Zeeuwen laten zich horen in Den Haag Algemeen 9 uur geleden
‘‘Maandag hoorden we van collega's dat de schade groot is: lichtplaten kapot en maïs volledig plat door wind en hagel.’’
Rubriek De Vermues: Een taaie zomer Algemeen 11 uur geleden
Een wedstrijd ringrijden in Ritthem in mei.
Ring- en sjezenrijden is nu officieel nationaal erfgoed Algemeen 29 jun, 16:39