De Molentocht trekt jaarlijks honderden deelnemers uit Zeeland, andere hoeken van Nederland en zelfs het buitenland
De Molentocht trekt jaarlijks honderden deelnemers uit Zeeland, andere hoeken van Nederland en zelfs het buitenland Stichting Oldtimers Goes

Oldtimers schitteren wederom tijdens Molentocht 2026

Algemeen 55 keer gelezen

Zeeland - Op zondag 17 mei 2026 vormt Zeeland opnieuw het decor voor de jaarlijkse Molentocht. Een unieke toertocht voor liefhebbers van klassieke voertuigen. Ruim 300 deelnemers rijden met hun oldtimers, allen van bouwjaar 1978 of ouder, langs de mooiste wegen van Midden-Zeeland.

De tocht start vanaf Vliegveld Midden-Zeeland en voert via een route door het Zeeuwse landschap. Onderweg maken de deelnemers een tussenstop op de Zeedijk bij Westkapelle, waar publiek en deelnemers kunnen genieten van een prachtig uitzicht over de kust. De dag wordt afgesloten in de binnenstad van Goes, met een feestelijke finish op de Grote Markt en omliggende straten. 

Toekomstbestendig

Nieuw dit jaar is de samenwerking met Ecomaxx. Dankzij deze samenwerking krijgen deelnemers de kans om kennis te maken met duurzame brandstof, waarmee klassieke voertuigen op een milieubewustere manier kunnen blijven rijden zonder hun karakter te verliezen. “We willen hiermee laten zien dat er een duurzame toekomst bestaat voor het gebruik van onze oldtimers en evenementen als de Molentocht”, aldus mede-organisator Joost Hugense.

Nieuwe generatie

De Molentocht trekt jaarlijks honderden deelnemers uit Zeeland, andere hoeken van Nederland en zelfs het buitenland. De organisatie is doorlopend op zoek naar enthousiaste vrijwilligers en nieuwe organisatietalenten. Hiermee wil men het evenement toekomstbestendig maken en de passie voor oldtimers blijven doorgeven aan jongere generaties.

Meer informatie over deelname en het programma is te vinden via www.molentochtgoes.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De Molentocht trekt jaarlijks honderden deelnemers uit Zeeland, andere hoeken van Nederland en zelfs het buitenland
Oldtimers schitteren wederom tijdens Molentocht 2026 Algemeen 2 uur geleden
Afbeelding
N57 dagje dicht: omrijden rond Serooskerke Algemeen 3 uur geleden
Aan het einde van het jaar wordt een nieuwe subsidieronde opengesteld.
NSPD-regeling groot succes: Later dit jaar nieuwe ronde Algemeen 6 uur geleden
De Belastingdienst gebruikt vanaf 1 mei nieuwe rekeningnummers. Door een overstap van ING naar Rabobank moeten sommige mensen hun betaalgegevens aanpassen.
Belastingdienst gebruikt vanaf 1 mei nieuw rekeningnummer Algemeen 23 uur geleden
Van voorleesfeestjes tot creatieve workshops: tijdens de meivakantie organiseert Bibliotheek Oosterschelde op verschillende locaties activiteiten voor kinderen van 2 tot 14 jaar.
Bibliotheek Oosterschelde organiseert Vakantiefestival Algemeen gisteren
Rond 2040 bereikt de Zeelandbrug het einde van de levensduur, waardoor tijdige voorbereiding noodzakelijk is.
Provincie Zeeland presenteert Voorjaarsnota 2026: Miljoenen voor infrastructuur en bereikbaarheid Algemeen 20 apr, 10:54