
Informatiemarkt over zoetwater voor agrariërs
AlgemeenBorsele - Agrariërs uit de gemeente Borsele kunnen 26 oktober in dorpshuis Ons Dorpsleven in ‘s-Gravenpolder terecht op een informatiemarkt over zoetwater. Tijdens de bijeenkomst krijgen bezoekers informatie over de beschikbaarheid van zoetwater en de mogelijkheden om water vast te houden of beschikbaar te maken voor hun bedrijf.
De informatiemarkt richt zich op ondernemers die vragen hebben over de zoetwatervoorziening, mogelijke oplossingen voor hun bedrijf, nieuwe ontwikkelingen en collectieve maatregelen. Diverse organisaties, overheden en adviesbureaus zijn aanwezig om bezoekers te informeren en vragen te beantwoorden.
De avond begint om 19.00 uur met een opening door wethouder Witkam. Vanaf 19.10 uur kunnen bezoekers vrij rondlopen en in gesprek gaan met de aanwezige organisaties.
De inloop start om 18.45 uur en aanmelden is niet nodig. De informatiemarkt duurt tot 21.00 uur. Adres: Poelvoordestraat 3 in ’s-Gravenpolder.




















