Het tijdelijk onderkomen van het ambachtscentrum aan de Korte Kerkstraat.
Het tijdelijk onderkomen van het ambachtscentrum aan de Korte Kerkstraat. Foto: Floor Kohlen

Ambachtscentrum zoekt opnieuw onderdak in Goes

Algemeen 67 keer gelezen

Goes – Na deze week is het Ambachtscentrum dakloos. De huur van het pand aan de Korte Kerkstraat in Goes loopt deze week af. Het centrum heeft nog geen nieuwe locatie gevonden. Voorzitter Ed Roijers sprak gisteren met Omroep Zeeland en kijkt ondanks het vertrek met tevredenheid terug: “We hebben er met veel plezier gezeten.”

Ambulante werkplaats

Dat het centrum weg moest uit het hart van de stad was al bekend. Roijers liet aan de Goese Bode weten dat het Ambachtscentrum voorlopig daarom verder gaat als ambulante werkplaats, met workshops op scholen, braderieën en evenementen. “Dat deden we al, maar daar zetten we nu intensiever op in.”

Zoektocht nieuw pand

Ondertussen wordt gezocht naar een nieuw pand. Er is nog geen alternatief gevonden. Zaterdag verlaat het Ambachtscentrum het pand aan de Korte Kerkstraat.

Het centrum zat sinds oktober vorig jaar tijdelijk in de Korte Kerkstraat. Daarvoor werkte het ruim veertig jaar vanuit de schuur bij de Hollandse Hoeve, tot de gemeente andere plannen kreeg met het gebouw.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie